!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Välkommen till Bostadsrättsföreningen Flanörens webbplats

Styrelsen - kontaktuppgifter

Brf Flanören
Kontaktuppgifter Styrelseåret maj 2017-maj 2018

Ordförande, samt garagefrågor

Per Molander 
Bågljusvägen 1 
Mobil: 072-181 95 85
e-mail: p.molander@telia.com


Ledamot,
vice ordförande samt IT-frågor

Anders Forsberg
Bågljusvägen 1 
Mobil: 070- 54 24 729
e-mal: anders.f@newbies.se


Ledamot, 
sekreterare samt mäklarinformation

Helena Nyström
Bågljusvägen 1 
Mobil: 076 - 250 86 74
e-mail: helena@nystroom.se


Ledamot
, kassör

Maud Götherström Hållbus
Bågljusvägen 7
Mobil: 076 - 393 06 13
e-mail: maud.g.hallbus@tele2.se


Ledamot,
projekt

Anna Westling
Bågljusvägen 7
Mobil: 072 - 158 13 24
e-mail: anna.westling@ascend.se


Ledamot, f
astighetsskötsel

Ola Troedsson 
S:t Göransgatan 135
Mobil: 073 - 550 43 35
e-mail: ola.troedsson@gmail.com


Suppleant,
kontaktperson uthyrningsrum 

Lena Wennerberg
Bågljusvägen 7
Mobil: 072 - 213 59 65
e-mail: lena.wennerberg@live
.se


Suppleant,
brandskyddsansvarig

Amar Andersson
Bågljusvägen 3
Mobil:073 - 062 46 35
e-mail: amar.andersson@afconsult.com

 

Utskriftvänlig version